W dniach 17-23 sierpnia w Centrum Japońskich Sportów i Sztuk Walki „Dojo – Stara Wieś” odbyło się zgrupowanie kadry narodowej Polski kadetów i juniorów w karate tradycyjnym. W zgrupowaniu tym uczestniczyła dwójka zawodników z naszego klubu – Wiktor Gmerek i Łukasz Sigel.
W zgrupowaniu tym uczestniczyła dwójka zawodników z naszego klubu – Wiktor Gmerek i Łukasz Sigel. Na zgrupowanie zostało powołanych 40 zawodników spośród, których zostanie wyłoniona reprezentacja Polski na XXXII Mistrzostwa Europy w Karate Tradycyjnym, które odbędą się w Wilnie w dniach 16-18.10.2015r.Był to ciężki okres przygotowawczy do mistrzostw, wypełniony czterema blokami treningowymi w łącznej ilości 8 godzin dziennie. Zawodnicy ćwiczyli kata oraz kumie pod czujnym okiem selekcjonera kadry narodowej senseia Andrzeja Maciejewskiego, któremu asystowali Justyna Marciniak i Rafał Wajda. Zawodnicy nasi zebrali pozytywne opinie i czekamy na powołanie na kolejne zjazdy kadry i w konsekwencji na wyjazd na mistrzostwa Europy.

Leave a Comment

Your email address will not be published.

Your review*

Name*

Email*

Website*