W dniu 08.03.2014 w sali sportowej SP nr w Pile, przy ul. Buczka 11, odbyły się Strefowe Eliminacje do Mistrzostw Polski i I Otwarty Turniej Karate Shotokan. W zawodach startowało blisko 300 zawodników z prawie 20 klubów województwa pomorskiego, zachodniopomorskiego, wielkopolskiego i kujawsko-pomorskiego. Wśród rywalizujących klubów znalazł się również nasz klub. Rywalizacje w kata odbywały się w systemie każdy z każdym, natomiast finały odbyły się w systemie pucharowym, oraz w przypadku juniorów i młodzieżowców, w systemie punktowym.

Z zawodów tych przywieźliśmy dziewięć medali : I m-ce zajęła Kornelia Kaźmierczak w kategorii wiekowej 8-9 lat/9kyu, I m-ce Gabriela Górecka 10-11 lat/8-7kyu, I m-ce Łukasz Sigel w kategorii wiekowej junior mł/9-7kyu, drugie miejsca na podium zdobyli: Adam Chudy w kategorii wiekowej 12-13 lat/9-7kyu i Mateusz Lewandowski w kategorii seniorów w kata ind. Ten sam zawodnik jako jedyny zdobył medal po raz drugi z brązowego kruszcu w kumite ind. Medale brązowe zdobyli także Jan Ziętkowski 10-11 lat/8-7kyu, Dawid Rzymski 12-13 lat/9-7kyu, Wiktor Gmerek w kategorii wiekowej junior młodszy o stopniu zaawansowania 3-1kyu.