Nawigacja
Losowa Fotka
Newsletter
Aby móc otrzymywać e-maile z Klub Karate "ORZEŁ" - Września musisz się zarejestrować.
Aktualnie online
· Gości online: 6

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 3,594
· Najnowszy użytkownik: koverruSlinc
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików
22 kwietnia 2012 r. odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików. Organizatorem zawodów był Okręgowy Związek Karate Tradycyjnego Województwa Łódzkiego.
IX Turniej Elim. Dzieci i Młodzieży Okręgu Wlkp. do Pucharu Polski I Mistrzostw Polski
W sobotę 21 kwietnia 2012r, w hali Widowiskowo - Sportowej przy ul. Kosynierów odbył się IX Turniej Eliminacyjny Dzieci i Młodzieży Okręgu Wlkp. do Pucharu Polski i Mistrzostw Polski.
Strefowe Eliminacje do Mistrzostw Polski - Piła 2012
Strefowe Eliminacje do Mistrzostw Polski - Piła 2012W dniu 04.02.2011r. Klub Karate Tradycyjnego "Shoto" w Pile był organizatorem Strefowych Eliminacji do Mistrzostw Polski w Karate Tradycyjnym. W zawodach udział wzięło 200 zawodników i zawodniczek klubów z Poznania, Koszalina, Szczecina, Sławna, Krzyża Wlkp., Wrześni, Gniezna, Białośliwia, Złotowa, Krajenki, Starej Łubianki, Rózewa, Miasteczka Krajeńskiego i Piły.
II Noworoczny Ogólnopolski Turniej - Włocławek
II Noworoczny Ogólnopolski Turniej - Włocławek14 stycznia 2012r w hali OSIR we Włocławku odbył się II Noworoczny Ogólnopolski Turniej Karate Tradycyjnego organizowany przez Instytut Karate Tradycyjnego. Startowało w nim ponad 240 zawodników z 23 klubów z całej Polski wśród których znalazł się Uczniowski Klub Sportowy Karate Tradycyjnego "Orzeł " Września. Klub reprezentowała skromna 4 osobowa ekipa w składzie : OLIWIA OSUCH, WIKTOR GMEREK, KAMIL JACHNIK, MATEUSZ LEWANDOWSKI.
20 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
20 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej PomocyWielka Orkiestra Świątecznej Pomocy Jurka Owsiaka zaczeła grać we Wrześni o północy na stadionie ZSTiO przy ul. Kaliskiej. Na lini startu staneło 180 biegaczy.Wśród tych, którzy biegali w sztafecie znaleźli się zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego Karate Tradycyjnego "ORZEŁ" Września. Byli to : Mariusz Węglewski, Sara Węglewska, Artur Tomaszewski, Jakub Parchanowicz oraz Norbert Zych. Są to imprezy w których trzeba brać udział i dawać siebie innym, ponieważ sami nie wiemy kiedy to my będziemy w potrzebie.
Puchar Wielkopolski - Gniezno 2011
Puchar Wielkopolski - Gniezno 2011W niedzielę 23.10.2011r. hala II LO w Gnieźnie gościła karateków, którzy zmagali się w Pucharze Wielkopolski w Karate Tradycyjnym. W zawodach oprócz gospodarzy czyli karateków z Akademii Karate Tradycyjnego „Samuraj” uczestniczyli zawodniczki i zawodnicy z Poznania, Wrześni, Piły, Torunia i Zielonej Góry. Sędzią głównym był sensei Andrzej Zarzeczny (4 Dan). Zawody rozpoczęli zawodnicy z najmłodszych grup wiekowych do 9 lat rywalizując w konkurencji kata indywidualne. Po nich na matę wyszły juniorki i juniorzy młodsi (13-15 lat) startując w konkurencjach kata i kumite (walka). Następnym punktem imprezy był pokaz tańca z ogniem w wykonaniu zawodnika AKT Samuraj Gniezno sekcja Trzemeszno. Po pokazie nastąpił powrót zawodników na matę i rozegrano konkurencje kata indywidualne dziewcząt i chłopców grupy 10-12 lat. Na koniec zawodów rozegrano konkurencje kata i kumite juniorów i seniorów.
IV Międzynarodowy Puchar Mistrza w Karate Tradycyjnym
IV Międzynarodowy Puchar Mistrza w Karate TradycyjnymDnia 15 października 2011roku we Wrocławiu w hali sportów walk wrocławskiej AWF, odbył się IV Międzynarodowy Puchar Mistrza poświęcony pamięci Senseia Hidetaki Nishiyama. Turniej organizowany był przez Klub Karate Tradycyjnego „ Kobu”Wrocław.
Zawody te zgromadziły na starcie 450 zawodników i zawodniczek z Litwy, Czech, Ukrainy i Polski w tym reprezentację kraju seniorów i juniorów. Uczniowski Klub Sportowy Karate Tradycyjnego „ ORZEŁ” Września reprezentowali: GABRIELA GÓRECKA, MARCIN KOSOWSKI, WIKTOR GMEREK, OLIWIA OSUCH, KAMIL SOKOLSKI, SARA WĘGLEWSKA, KAMIL JACHNIK i MATEUSZ LEWANDOWSKI. Tym razem tatami należało do najmłodszych, którzy pokazali swoje małe pazury. W grupie wiekowej 10-12 lat miejsce II zdobył Marcin Kosowski w konkurencji kata chłopców, a III lokata przypadła Gabrieli Góreckiej w grupie wiekowej do 9 lat w kata dziewcząt. Była ona o krok, aby powtórzyć sukces kolegi, ale zabrakło przysłowiowego szczęścia. Także w konkurencji kata V miejsce w grupie wiekowej 10-12 lat zajął Wiktor Gmerek. Starsi zawodnicy mieli okazję zmagać się z kadrą Polski juniorów i tym samym zdobyć nowe doświadczenia, które myślę że wpłyną korzystnie w kolejnych startach, mówi sensei Mariusz Węglewski.
Zawody Puchar Mistrza - 15 październik 2011 roku, Wrocław
Miejsce: Hala Sportów Walki we Wrocławiu (Stadion Olimpijski), ul. Paderewskiego 35.
I grupa - dzieci 9 lat i młodsi (2002 i młodsi)-kata
II grupa - młodzik 10-11-12 lat (1999,2000,2001)-kata
III grupa - junior młodszy 13-14-15 lat (1996,1997,1998) –kata, kumite lub ko-go kumite
Oliwia Osuch - mistrzynią Europy w Karate Tradycyjnym

I Puchar Europy Dzieci w Karate Tradycyjnym. Zawody rozegrano w Lublinie 24-25 września. W zawodach wzięło udział ponad 400 zawodników z takich państw jak: Armenia, Litwa, Ukraina, Rosja, Czechy, Niemcy, Anglia i Polska. Organizatorem był Polski Związek Karate Tradycyjnego, Lubelski Klub Karate Tradycyjnego oraz Lubelski Związek Karate Tradycyjnego.

Uczniowski Klub Sportowy Karate Tradycyjnego „ORZEŁ” Września reprezentowali: Oliwia Osuch i Wiktor Gmerek.

Oliwia Osuch została mistrzynią Europy w konkurencji kata indywidualne w kategorii wiekowej 10-12 lat.

Gasshuku

Czterech karateków z naszego Klubu uczestniczyło od 16 do 21 sierpnia w Międzynarodowym Seminarium Karate Tradycyjnego Gasshuku, które odbyło się w Dojo Stara Wieś.

W szkoleniu wzięło udział 250 uczestników z 16 krajów: Armenii, Austrii, Chile, Czech, Francji, Hiszpanii, Izraela, Kanady, Litwy, Rosji, Rumunii, Tunezji, Wenezueli, Włoch, USA i Polski.

I Puchar Europy Dzieci w Karate Tradycyjnym

3-25 września w Lublinie odbędzie się I Puchar Europy Dzieci w Karate Tradycyjnym.
Jest to pierwszy w historii Puchar Europy Dzieci. Z Wrześni pojadą najlepsi karatecy, czyli ci, którzy w krajowych i międzywojewódzkich zawodach zdobyli miejsca medalowe. Karatecy do lat 12 startują w konkurencji  kata indywidualne, kata drużynowe i en-bu (walka reżyserowana). Starsi wystąpią dodatkowo w ko-go kumite (walka) i fuku-go (na przemian kitei i kumite).

Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Patronat
Radio Września
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

30/12/2018 02:35

16/11/2018 23:32

06/11/2018 00:16
dating website for divorced parents okcupid free dating website iranian dating usa dating forums list indian dating in chicago dating simulation

06/11/2018 00:15
nigeria dating social networks dating site rapid city sd dating advice moving on join me to the best dating site in sierra leone [url=https://datin
gapps.space/what-d
oes-a-guy-mean-whe
n-he-says-hook-up

06/11/2018 00:12
dating site like snapchat dating zambians seneca sc dating things to consider when dating dating a guy who has been married 3 times [url=https://datin
gchat.fun/katy-per
ry-dating-october-
2013/]katy per

Kalendarz
<< Styczeń 2019 >>
Po Wt Śr Cz Pi So Ni
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31