Nawigacja
Losowa Fotka
Newsletter
Aby móc otrzymywać e-maile z Klub Karate "ORZEŁ" - Września musisz się zarejestrować.
Aktualnie online
· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 395
· Najnowszy użytkownik: onmedkur
Życzenia Bożonarodzeniowe
Życzenia BożonarodzenioweNiech Święta Bożego Narodzenia i Wigilijny wieczór upłyną w szczęściu i radości oraz gronie rodzinnym życzy wszystkim Prezes Klubu.
IV Puchar Europy Dzieci w Karate Tradycyjnym - Wilno
IV Puchar Europy Dzieci w Karate Tradycyjnym - WilnoIV Puchar Europy Dzieci w Karate Tradycyjnym rozegrany został w miniony weekend w Wilnie. Najmłodsi polscy karatecy rywalizowali z zawodnikami z kilkunastu europejskich krajów w hali Siemens Arena w dniach 17-18 października. W zawodach tych wystartowała reprezentacja naszego klubu w składzie: Filip Dobiecki, Kornelia Kaźmierczak, Fabian Kaźmierczak, Gabriela Górecka, Dawid Rzymski, Mikołaj Wolniak, Adam Chudy, Kacper Stajkowski, Julian Wolarski. Równocześnie rozgrywane były tam XXXII Mistrzostwa Europy ETKF w Karate Tradycyjnym.
Puchar Mistrza - Wrocław 3.10 2015r
Puchar Mistrza - Wrocław 3.10 2015rVIII Międzynarodowy otwarty Turniej Karate Tradycyjnego Puchar Mistrza 2015 we Wrocławiu poświęcony pamięci Hidetaki Nishijama sensei – już za nami. W tegorocznym turnieju wystartowało 401 zawodników z 50 klubów z całej Polski wśród których nie zabrakło zawodników z naszego klubu. Zawody rozpoczęły się o godz.9.30. Jako pierwsi wystartowali najmłodsi zawodnicy oraz młodzicy w konkurencji kata. Po nich na macie walczyli juniorzy młodsi i juniorzy w konkurencjach kata i kumie.
Sportowy Talent - bezpłatne treningi !!!
Sportowy Talent - bezpłatne treningi !!!"Sportowy Talent" - program inspirujący do uprawiania sportu dzieci w klasach 1-3 oraz 4-6. Dodatkowym celem tego programu jest wyłonienie najbardziej zaangażowanych i z predyspozycjami do uprawiania karate tradycyjnego uczestników. Bezpłatne treningi karate tradycyjnego, organizowane przez Uczniowski Klub Sportowy Karate Tradycyjnego "ORZEŁ" Września zostały objęte patronatem Burmistrza Artura Mokrackiego.
Treningi prowadzone będą we Wrześni w:
Samorządowej Szkole Podstawowej nr 1 - hala sportowa przy ul. Kosynierów 1 - w poniedziałki i czwartki od godziny 14.30 - 16.00 oraz w:
Pyzdrach w Samorządowej Szkole Podstawowej nr 2, ul. Szkolna 2 - mała sala w poniedziałki i czwartki od godziny 16.30-18.00.
Więcej informacji pod nr tel. 501 602 069 - sensei Mariusz Węglewski
Seminarium
SeminariumDnia 26.09.2015r w Trzemesznie odbyło się seminarium, które prowadził sensei Andrzej Zarzeczny. W seminarium tym uczestniczyli zawodnicy z naszego klubu.
„Sportowy Talent" szansą najmłodszych zawodników karate
„Sportowy Talent" szansą najmłodszych zawodników karateW dniach 25-30 sierpnia w Centrum Japońskich Sportów i Sztuk Walki „Dojo – Stara Wieś” odbyło się Zgrupowanie „Sportowy Talent” – edycja letnia. Cały program „Sportowy Talent” ma na celu aktywizację najmłodszych. Pokazuje im, że mogą zajść bardzo wysoko, jeżeli będą dostatecznie ciężko pracować. Wychowywanie przez sport to jeden z najważniejszych, jeśli nie najważniejszy cel jaki stawia sobie karate tradycyjne i Polski Związek Karate Tradycyjnego w stosunku do dzieci i młodzieży. Człowiek, który od najmłodszych lat uczy się samodyscypliny, pracy nad sobą i pewności siebie jest na prostej drodze, żeby osiągnąć sukces w dorosłym życiu.
Zapisy do klubu - sezon 2015/2016, nabór od 5 roku życia.
Zapisy do klubu - sezon 2015/2016, nabór od 5 roku życia.Wszystkich chętnych od 5 roku życia zapraszamy na treningi karate tradycyjnego wraz z rodzicami. Zapisy do grupy początkującej odbywać się będą przed treningiem i po treningu.
wtorek - godz. 18.00 - ZSZ nr 2, ul. Koszarowa 1
środa - godz. 18.00 - ZSZ nr 2, ul. Koszarowa 1
piątek - godz. 18.00 - ZSZ nr 2, ul. Koszarowa 1
Zapraszamy do naszej nowo otwartej sekcji:

Zasutowo - Zespół Szkół im. Jana Pawła II, ul. Kwiatowa 5


Prowadzimy również nauczanie indywidualne.
Jeżeli nie masz czasu zadzwoń i dowiedz się więcej pod numer tel. 501 602 069
ZAPRASZAMY
Grupy już ćwiczące zapraszamy na swoje treningi w poszczególne dni i o stałych godzinach od dnia 2.09.2015r.
Zgrupowanie kadry narodowej Polski kadetów i juniorów w karate tradycyjnym
Zgrupowanie kadry narodowej Polski kadetów i juniorów w karate tradycyjnymW dniach 17-23 sierpnia w Centrum Japońskich Sportów i Sztuk Walki „Dojo – Stara Wieś” odbyło się zgrupowanie kadry narodowej Polski kadetów i juniorów w karate tradycyjnym. W zgrupowaniu tym uczestniczyła dwójka zawodników z naszego klubu - Wiktor Gmerek i Łukasz Sigel.
Gasshuku 2015, Międzynarodowy Kurs WTKF – International Summer Camp
Gasshuku 2015, Międzynarodowy Kurs WTKF – International Summer CampW zakończonym w niedzielę w Centrum Japońskich Sportów i Sztuk Walki „Dojo – Stara Wieś” letnim Gasshuku i Międzynarodowym Kursie WTKF wzięło udział 300 uczestników z 14 państw: Anglii, Armenii, Austrii, Chin, Czech, Izraela, Japonii, Litwy, Rosji, Rumunii, Ukrainy, Urugwaju, USA i Polski. Szkolenie w Starej Wsi rozpoczęło się już we wtorek 11 sierpnia.
XV Ogólnopolski Puchar Dzieci w Karate Tradycyjnym
XV Ogólnopolski Puchar Dzieci w Karate Tradycyjnym20 czerwca Rzeszów stał się stolicą karate tradycyjnego. Blisko 1000 dzieci trenujących w klubach w całej Polsce przyjechało do Rzeszowa, aby rywalizować w XV Ogólnopolskim Pucharze Dzieci w Karate Tradycyjnym. Spotkanie w hali Podpromie rozpoczęło się wspólną rozgrzewką, którą poprowadził Taiga Horii z Japonii – asystent Zarządu Światowej Federacji Karate Tradycyjnego (WTKF).Dużo emocji i podziwu wzbudził pokaz karate tradycyjnego w wykonaniu grupy dzieci niepełnosprawnych trenujących na co dzień w AKT Rzeszów.
XXVI Mistrzostw Polski w Karate Tradycyjnym
XXVI Mistrzostw Polski w Karate TradycyjnymHala Mistrzów we Włocławku gościła w miniony weekend (23-24 maja) zawodników karate tradycyjnego z całej Polski, którzy walczyli o medale podczas XXVI Mistrzostw Polski w Karate Tradycyjnym. Mistrzostwa zostały rozegrane w kategoriach wiekowych: senior, młodzieżowiec, junior i junior młodszy.
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Patronat
Radio Września
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

21/12/2015 23:47
Kalendarz
<< Luty 2016 >>
Po Wt Śr Cz Pi So Ni
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29