Nawigacja
Losowa Fotka
Newsletter
Aby móc otrzymywać e-maile z Klub Karate "ORZEŁ" - Września musisz się zarejestrować.
Aktualnie online
· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 379
· Najnowszy użytkownik: JessieMilk
„Sportowy Talent" szansą najmłodszych zawodników karate
„Sportowy Talent" szansą najmłodszych zawodników karateW dniach 25-30 sierpnia w Centrum Japońskich Sportów i Sztuk Walki „Dojo – Stara Wieś” odbyło się Zgrupowanie „Sportowy Talent” – edycja letnia. Cały program „Sportowy Talent” ma na celu aktywizację najmłodszych. Pokazuje im, że mogą zajść bardzo wysoko, jeżeli będą dostatecznie ciężko pracować. Wychowywanie przez sport to jeden z najważniejszych, jeśli nie najważniejszy cel jaki stawia sobie karate tradycyjne i Polski Związek Karate Tradycyjnego w stosunku do dzieci i młodzieży. Człowiek, który od najmłodszych lat uczy się samodyscypliny, pracy nad sobą i pewności siebie jest na prostej drodze, żeby osiągnąć sukces w dorosłym życiu.
Zapisy do klubu - sezon 2015/2016, nabór od 5 roku życia.
Zapisy do klubu - sezon 2015/2016, nabór od 5 roku życia.Wszystkich chętnych od 5 roku życia zapraszamy na treningi karate tradycyjnego wraz z rodzicami. Zapisy do grupy początkującej odbywać się będą przed treningiem i po treningu.
wtorek - godz. 18.00 - ZSZ nr 2, ul. Koszarowa 1
środa - godz. 18.00 - ZSZ nr 2, ul. Koszarowa 1
piątek - godz. 18.00 - ZSZ nr 2, ul. Koszarowa 1
Zapraszamy do naszych nowo otwartych sekcji:

Zasutowo - Zespół Szkół im. Jana Pawła II, ul. Kwiatowa 5
Września - Hala Sportowa, ul. Kosynierów 1 - spotkanie 8.09.2015r.,godz.17.00


Prowadzimy również nauczanie indywidualne.
Jeżeli nie masz czasu zadzwoń i dowiedz się więcej pod numer tel. 501 602 069
ZAPRASZAMY
Grupy już ćwiczące zapraszamy na swoje treningi w poszczególne dni i o stałych godzinach od dnia 2.09.2015r.
Zgrupowanie kadry narodowej Polski kadetów i juniorów w karate tradycyjnym
Zgrupowanie kadry narodowej Polski kadetów i juniorów w karate tradycyjnymW dniach 17-23 sierpnia w Centrum Japońskich Sportów i Sztuk Walki „Dojo – Stara Wieś” odbyło się zgrupowanie kadry narodowej Polski kadetów i juniorów w karate tradycyjnym. W zgrupowaniu tym uczestniczyła dwójka zawodników z naszego klubu - Wiktor Gmerek i Łukasz Sigel.
Gasshuku 2015, Międzynarodowy Kurs WTKF – International Summer Camp
Gasshuku 2015, Międzynarodowy Kurs WTKF – International Summer CampW zakończonym w niedzielę w Centrum Japońskich Sportów i Sztuk Walki „Dojo – Stara Wieś” letnim Gasshuku i Międzynarodowym Kursie WTKF wzięło udział 300 uczestników z 14 państw: Anglii, Armenii, Austrii, Chin, Czech, Izraela, Japonii, Litwy, Rosji, Rumunii, Ukrainy, Urugwaju, USA i Polski. Szkolenie w Starej Wsi rozpoczęło się już we wtorek 11 sierpnia.
XV Ogólnopolski Puchar Dzieci w Karate Tradycyjnym
XV Ogólnopolski Puchar Dzieci w Karate Tradycyjnym20 czerwca Rzeszów stał się stolicą karate tradycyjnego. Blisko 1000 dzieci trenujących w klubach w całej Polsce przyjechało do Rzeszowa, aby rywalizować w XV Ogólnopolskim Pucharze Dzieci w Karate Tradycyjnym. Spotkanie w hali Podpromie rozpoczęło się wspólną rozgrzewką, którą poprowadził Taiga Horii z Japonii – asystent Zarządu Światowej Federacji Karate Tradycyjnego (WTKF).Dużo emocji i podziwu wzbudził pokaz karate tradycyjnego w wykonaniu grupy dzieci niepełnosprawnych trenujących na co dzień w AKT Rzeszów.
XXVI Mistrzostw Polski w Karate Tradycyjnym
XXVI Mistrzostw Polski w Karate TradycyjnymHala Mistrzów we Włocławku gościła w miniony weekend (23-24 maja) zawodników karate tradycyjnego z całej Polski, którzy walczyli o medale podczas XXVI Mistrzostw Polski w Karate Tradycyjnym. Mistrzostwa zostały rozegrane w kategoriach wiekowych: senior, młodzieżowiec, junior i junior młodszy.
Festiwal zdrowia we Wrześni - 9.05.2015r
Festiwal zdrowia we Wrześni - 9.05.2015rFestiwal zdrowia we Wrześni zorganizowało centrum dietetyczne Naturhouse w pierwszą rocznicę istnienia. Z tej okazji zostaliśmy zaproszeni do wykonania pokazu, ponieważ karate, jak każda inna aktywność fizyczna, pozwala nam zachować prawidłową wagę, kondycję, wydolność organizmu. Poza tym ćwiczenia w czasie treningu karate sprawiają, że stymulowane są mięśnie stóp, co ma zbawienny wpływ w przypadku osób z płaskostopiem, korygują też wady postawy takie jak skolioza. Trening karate powoduje rozciągnięcie przykurczy mięśni w obrębie całego ciała. Regularne ćwiczenia korzystnie wpływają na układ krążenia, mogą obniżyć aż o 64% ryzyko zawału serca.
Międzynarodowe Seminarium Karate Tradycyjnego – sensei Avi Rokah
Międzynarodowe Seminarium Karate Tradycyjnego – sensei Avi RokahW weekend 8-10 maj w Centrum Japońskich Sportów i Sztuk Walki „Dojo-Stara Wieś” odbywało się coroczne Międzynarodowe Seminarium Karate Tradycyjnego, które prowadził sensei Avi Rokah. W szkoleniu udział wzięło ok. 300 karateków z Czech, Litwy, Rumunii, Ukrainy, USA, Wielkiej Brytanii i Polski. Seminarium koordynował sensei Włodzimierz Kwieciński 8 Dan, trener reprezentacji Polski, prezes PZKT.
Zgrupowanie „Sportowy Talent” – edycja wiosenna
Zgrupowanie „Sportowy Talent” – edycja wiosennaW dniach 24-26 kwietnia w Centrum Japońskich Sportów i Sztuk Walki „Dojo – Stara Wieś” odbyło się Zgrupowanie „Sportowy Talent” – edycja wiosenna, podczas którego setka utalentowanych najmłodszych polskich karateków jako oficjalna reprezentacja Polskiego Związku Karate Tradycyjnego rozpoczęła przygotowania do Pucharu Europy Dzieci w Karate Tradycyjnym, który odbędzie się w październiku 2015 r. w Wilnie (Litwa).
XII Turniej we Wrześni
XII Turniej we WrześniDnia 25.04.2015r. odbył się XII Turniej Eliminacyjny Dzieci, Młodzieży oraz Seniorów do Pucharu Polski i Mistrzostw Polski oraz II Turniej kata drużynowego. Zawody zorganizowane zostały przez UKS KT „Orzeł” Września przy współpracy z WOSR, a rozgrywane były w hali sportowej przy ulicy Kosynierów 1. Patronat medialny nad zawodami objęło Radio Września 93,7 FM. W zawodach wystartowało 210 zawodników z 15 klubów: KKT „Orzeł „Poznań, AKT „ Samuraj” Gniezno, KK „ Shoto” Piła, TKKT „ Kumade”, Włocławski Klub Karate Tradycyjnego, Klub Karate Tradycyjnego „ Kowal”, Klub Sportowy „ Jaguar” Krosno Odrzańskie, Akademia Zdrowia i Karate Tradycyjnego Włocławek, Klub Karate Tradycyjnego „ Chodecz”, KKT Brześć Kujawski, Klub Sportowy Hikari” Oleśnica, Klub Karate „44" Łódź, Instytut Karate Tradycyjnego Włocławek, Klub Karate Kontra Łęknica.
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików
Międzywojewódzkie Mistrzostwa MłodzikówDnia 18.04.2015 roku w Zgierzu odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików. Zawody te dają możliwość zdobycia punktów w systemie sportu młodzieżowego.
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Patronat
Radio Września
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Brak wiadomości. Może czas dodać własną?
Kalendarz
<< Październik 2015 >>
Po Wt Śr Cz Pi So Ni
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31