Nawigacja
Losowa Fotka
Newsletter
Aby móc otrzymywać e-maile z Klub Karate "ORZEŁ" - Września musisz się zarejestrować.
Aktualnie online
· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 375
· Najnowszy użytkownik: suomenfi
Międzynarodowe Seminarium Karate Tradycyjnego – sensei Avi Rokah
Międzynarodowe Seminarium Karate Tradycyjnego – sensei Avi RokahW weekend 8-10 maj w Centrum Japońskich Sportów i Sztuk Walki „Dojo-Stara Wieś” odbywało się coroczne Międzynarodowe Seminarium Karate Tradycyjnego, które prowadził sensei Avi Rokah. W szkoleniu udział wzięło ok. 300 karateków z Czech, Litwy, Rumunii, Ukrainy, USA, Wielkiej Brytanii i Polski. Seminarium koordynował sensei Włodzimierz Kwieciński 8 Dan, trener reprezentacji Polski, prezes PZKT.
Zgrupowanie „Sportowy Talent” – edycja wiosenna
Zgrupowanie „Sportowy Talent” – edycja wiosennaW dniach 24-26 kwietnia w Centrum Japońskich Sportów i Sztuk Walki „Dojo – Stara Wieś” odbyło się Zgrupowanie „Sportowy Talent” – edycja wiosenna, podczas którego setka utalentowanych najmłodszych polskich karateków jako oficjalna reprezentacja Polskiego Związku Karate Tradycyjnego rozpoczęła przygotowania do Pucharu Europy Dzieci w Karate Tradycyjnym, który odbędzie się w październiku 2015 r. w Wilnie (Litwa).
XII Turniej we Wrześni
XII Turniej we WrześniDnia 25.04.2015r. odbył się XII Turniej Eliminacyjny Dzieci, Młodzieży oraz Seniorów do Pucharu Polski i Mistrzostw Polski oraz II Turniej kata drużynowego. Zawody zorganizowane zostały przez UKS KT „Orzeł” Września przy współpracy z WOSR, a rozgrywane były w hali sportowej przy ulicy Kosynierów 1. Patronat medialny nad zawodami objęło Radio Września 93,7 FM. W zawodach wystartowało 210 zawodników z 15 klubów: KKT „Orzeł „Poznań, AKT „ Samuraj” Gniezno, KK „ Shoto” Piła, TKKT „ Kumade”, Włocławski Klub Karate Tradycyjnego, Klub Karate Tradycyjnego „ Kowal”, Klub Sportowy „ Jaguar” Krosno Odrzańskie, Akademia Zdrowia i Karate Tradycyjnego Włocławek, Klub Karate Tradycyjnego „ Chodecz”, KKT Brześć Kujawski, Klub Sportowy Hikari” Oleśnica, Klub Karate „44" Łódź, Instytut Karate Tradycyjnego Włocławek, Klub Karate Kontra Łęknica.
Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików
Międzywojewódzkie Mistrzostwa MłodzikówDnia 18.04.2015 roku w Zgierzu odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików. Zawody te dają możliwość zdobycia punktów w systemie sportu młodzieżowego.
Zapraszamy na zawody do Wrześni
Zapraszamy na zawody do WrześniUczniowski Klub Sportowy Karate Tradycyjnego "Orzeł" zaprasza na XII Turniej Eliminacyjny dzieci i młodzieży Okręgu Wielkopolskiego do Pucharu Polski i Mistrzostw Polski oraz II Turnieju kata drużynowego. Współorganizatorem zawodów są Wrzesińskie Obiekty Sportowo - Rekreacyjne, a patronat medialny sprawuje Radio Września 93,7 FM.
Życzenia Wielkanocne
Życzenia WielkanocneZ okazji nadchodzących Świąt najserdeczniejsze życzenia Wesołego Alleluja oraz smacznego jajka życzy wszystkim Prezes Klubu.
Międzynarodowy Turniej dla Dzieci i Młodzieży Wratislavia Cup
Międzynarodowy Turniej dla Dzieci i Młodzieży Wratislavia CupDnia 28.03.2015r.Dolnośląska Akademia Karate we Wrocławiu po raz 8 zorganizowała Międzynarodowy Turniej dla Dzieci i Młodzieży w Karate Tradycyjnym Wratislavia Cup.W tym roku turniej zgromadził na starcie 400 zawodników i zawodniczek z Polski, Czech, Litwy. Wratislavia Cup 2015 jest kontynuacją projektu pod patronatem Polskiego Związku Karate Tradycyjnego dającego dzieciom i młodzieży sposobność rywalizacji i sprawdzenia swoich umiejętności w zawodach karate o wymiarze międzynarodowym.Również w tym roku zawodnicy startujący w turnieju mieli możliwość ubiegania się o dodatkowe punkty do kadry narodowej.
Strefowe Eliminacje do Mistrzostw Polski - Piła
Strefowe Eliminacje do Mistrzostw Polski - PiłaDnia 07.03.2015 r. w Szkole Podstawowej Nr 1 w Pile odbyły się już po raz piąty Strefowe Eliminacje do Mistrzostw Polski w Karate Tradycyjnym, których organizatorem był Klub Karate Tradycyjnego Shoto w Pile. Pilskie zawody cieszą się coraz większym zainteresowaniem, po raz kolejny wystartowała rekordowa ilość zawodników - 302, z dwudziestu klubów karate z całej Polski.
Szósty czarny pas
Szósty czarny pasW dniach 4-8.02.2015r w Centrum Japońskich Sportów i Sztuk Walki „ Dojo - Stara Wieś” odbyło się tegoroczne zimowe Gasshuku. Treningi prowadzili instruktorzy z Chin. Sifu (Sensei) Zheng Xiaorong i sifu (sensei) Chen Ronghuang to instruktorzy pochodzący z miejscowości Ving Tsun (Yongchun) z prowincji Fujian – miejsca, gdzie są źródła karate. Prezentowali oni pierwowzory kata, z których powstało karate. W seminarium wziął udział również sifu (sensei) dr Janusz Szymankiewicz – wybitny znawca i praktyk chińskich i japońskich sztuk walki.
Koordynatorem Gasshuku był sensei Włodzimierz Kwieciński 7 Dan ITKF – prezydent ITKF, instruktor TKI, prezes Polskiego Związku Karate Tradycyjnego, trener selekcjoner kadry narodowej PZKT.
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 2015
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 2015W sobotę 10 stycznia o 21.00 na stadionie przy Kaliskiej wystartowała Sztafeta po Światełko do Nieba. Trwała ona 23 godziny, co oznacza, że uczestnicy musieli biegać przez całą noc i zakończyli sztafetę w niedzielę o godz. 20.00. Uczestników nie odstraszyła też brzydka pogoda - wiatr wiał z prędkością do 80 km/h. W sztafecie wzięło udział 770 osób, które przebiegły 5795 kilometrów. Darczyńcy ofiarowali 5920,03 zł.Na starcie nie zabrakło zawodników z naszego klubu.
Indywidualne licencje członkowskie PZKT !!!
Indywidualne licencje członkowskie PZKT !!!W związku z wprowadzeniem przez Walne Zgromadzenie PZKT indywidualnych licencji członkowskich PZKT dla wszystkich członków PZKT od dnia 1 stycznia 2015 r. informujemy, że Zarząd PZKT ustalił roczną wysokość składki na kwotę 40 zł/os.

Licencja będzie służyła identyfikacji osoby w ewidencji PZKT, co pozwoli m.in. na uszczelnienie systemu przeprowadzania egzaminów na stopnie uczniowskie. Licencja ma być swego rodzaju „biletem” do serwisu oferowanego przez PZKT. Wykupienie licencji jest warunkiem udziału we wszelkich aktywnościach związanych z uprawianiem karate tradycyjnego w ramach PZKT, m.in. udziału w treningach w klubach macierzystych, przystąpienia do egzaminu na stopnie uczniowskie i mistrzowskie, rejestracji egzaminu w PZKT, udziału w zawodach itd.
Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

Brak wiadomości. Może czas dodać własną?
Kalendarz
<< Sierpień 2015 >>
Po Wt Śr Cz Pi So Ni
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31