W sobotę 16 marca w Hali Sportowej Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu odbyła się VI edycja Wratislavia Cup 2013 Międzynarodowego Turnieju Dzieci i Młodzieży w Karate Tradycyjnym.
W wypełnionej po brzegi hali ponad 300 zawodników i zawodniczek z Czech, Ukrainy, Litwy oraz 30 klubów z Polski rywalizowało w 28 kategoriach. W tym gronie było sześcioro zawodników z naszego klubu: Gabriela Górecka, Oliwia Osuch, Wiktor Gmerek, Dawid Rzymski, Mikołaj Wolniak i najmłodszy z grupy Fabian Kaźmierczak. Do Wrześni przywieźliśmy pięć medali, wszystkie w kata indywidualnym: I m-ce w kategorii wiekowej 10-11 lat/9-7 kyu dziewcząt zajęła Gabriela Góreck , I m-ce w kategorii wiekowej 12-13 lat/6-4 kyu zajęła Oliwia Osuch, I m-ce w kategorii wiekowej 12-13 lat/6-4 kyu zajął Wiktor Gmerek, II m-ce w kategorii wiekowej 9 lat i młodsi /9 kyu zajął siedmioletni Fabian Kaźmierczak, III m-ce w kategorii wiekowej 10-11 lat/9-7kyu zajął Dawid Rzymski, a tuż za podium na IV m-cu tak nielubianym miejscu przez sportowców uplasował się Mikołaj Wolniak. Wszystkim gratulujemy udanego startu.